ul.Tadeusza Kościuszki 9, 62-400 Słupca, Infolinia: +48 22 25 00 115
Polish English French German Russian

 

Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Słupcy, pion Oświaty Zdrowotnej i Promocji Zdrowia realizuje wiele różnorodnych zadań zmierzających do ochrony i umacniania zdrowia. Działania te adresowane są do wielu grup odbiorców: do dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym, ich rodziców i opiekunów, młodzieży ze szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych, ich rodziców i opiekunów oraz ogółu społeczeństwa.

Wszystkie nasze działania mają na celu przekazanie informacji o tym, jak chronić i umacniać zdrowie swoje i swoich bliskich.

Wynikają one z przyjętej przez Państwo Polskie polityki zdrowotnej zawartej w obowiązujących dokumentach: Narodowym Programie Zdrowia, Programie Ograniczania Zdrowotnych Następstw Palenia Tytoniu w Polsce, Krajowym Programie Zapobiegania Zakażeniom HIV i Zwalczania AIDS, a dotyczących w szczególności profilaktyki palenia tytoniu, profilaktyki chorób zakaźnych, racjonalnego żywienia i aktywności fizycznej.

Działania podejmowane na terenie naszego powiatu, wynikają z potrzeb społeczeństwa lokalnego, inicjowane przez instytucje i władze lokalne konsolidują społeczeństwo odpowiadając na ich zapotrzebowanie informacyjne. 

Zachęcamy do korzystania z naszej szerokiej oferty programowej i wszelkich innych działań oświatowych służących naszemu zdrowiu.


 

LEKKI_TORNISTER
DOPALACZE_
RAK_PIERSI
WYBIERZ_ZYCIE
WSSPZ
MENINGOKOKI_
WHO
BĄDZMY-ZDROWI
trzymaj_formę
TEST_HIV
PROFILAKTYKA_PALENIA
DO_SZKOLY
STOP_HCV
SWISS_
KONKURSY
BEZPIECZENSTWO_ZYWNOSCI
wszawica
materialy do pobrania
Mamo_Tato
23242526272829303132333435363738394042  

Mapa strony

Logowanie

Strona logowania WSSE w Poznaniu.
 

Mapa zagrożeń

Newsletter