ul.Tadeusza Kościuszki 9, 62-400 Słupca, Infolinia: 691 751 835
Polish English French German Russian

WYNIKI ETAPU POWIATOWEGO

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Słupcy informuje, iż został rozstrzygnięty konkurs „Palić, nie palić – oto jest pytanie?”, który został ogłoszony w ramach realizacji Programu Ograniczenia Zdrowotnych Następstw Palenia Tytoniu w Polsce. Konkurs skierowany był do uczniów klas V szkół podstawowych woj. wielkopolskiego.
Zadanie konkursowe polegało na wykonaniu gry planszowej promującej zdrowy styl życia wolny od nałogu palenia papierosów.

Na etap powiatowy wpłynęło 13 prac z 13 szkół podstawowych ( SP nr 3 w Słupcy, Koszuty, Ratyń, Bielsko, Giewartów, Ostrowite, Trąbczyn, Wólka, Powidz, Ciążeń, Strzałkowo, Orchowo, Młodojewo).

Komisja konkursowa na etapie powiatowym przyznała:

I miejsce – KAROL GORZELAŃCZYK – Szkoła Podstawowa w Koszutach

II miejsce – Wiktoria Skweres – Zespół Szkolno – Przedszkolny w Wólce

III miejsce – Agata Spławska – Szkoła Podstawowa w Ciążeniu

oraz wyróżnienie – Monika Walkowska – ZSP w Młodojewie

Laureaci etapu powiatowego konkursu zostaną nagrodzeni na Obchodach Światowego Dnia bez Tytoniu w Szkole Podstawowej w Koszutach w dniu 30 maja 2018 r. o godz. 11:30.

Praca Karola Gorzelańczyka ze Szkoły Podstawowej w Koszutach reprezentować będzie powiat słupecki na etapie wojewódzkim konkursu, którego finał odbędzie się 29 maja 2018 r. o godz. 10:00 w Multikinie przy ul. Królowej Jadwigi 51 w Poznaniu. Do udziału w finale organizatorzy zapraszają laureatów I miejsc etapów powiatowych wraz z opiekunami.

Organizatorzy konkursu serdecznie dziękują nauczycielom i uczniom za udział w konkursie.

Mapa strony

Logowanie

Strona logowania WSSE w Poznaniu.
 

Mapa zagrożeń

Newsletter