ul.Tadeusza Kościuszki 9, 62-400 Słupca, Infolinia: 691 751 835
Polish English French German Russian

XVII POWIATOWA OLIMPIADA

Pion Oświaty Zdrowotnej i Promocji Zdrowia PSSE w Słupcy po raz 17 zorganizował Powiatową Olimpiadę Wiedzy o HIV i AIDS we współpracy ze Starostwem Powiatowym w Słupcy. Olimpiada odbyła się 22 listopada br. o godz. 10:00 w sali herbowej Starostwa Powiatowego w Słupcy, a jej celem było podniesienie poziomu wiedzy młodzieży w zakresie HIV i AIDS, chorób przenoszonych drogą płciową oraz kształtowanie pozytywnych postaw wobec ludzi żyjących z HIV i chorych na AIDS.

Do Olimpiady przystąpiło 27 uczniów z 7 oddziałów gimnazjalnych szkół podstawowych, 2 gimnazjów i 5 szkół ponadgimnazjalnych, którzy wcześniej przeszli eliminacje szkolne, w których uczestniczyło 309 uczniów. Zadaniem młodzieży było rozwiązanie testu składającego się z 40 pytań zamkniętych i 10 pytań otwartych, za które można było uzyskać maksymalnie 72 pkt. Komisja konkursowa powołana przez organizatorów oceni prace i przyzna 3 miejsca i 3 wyróżnienia w kategorii oddz. gimnazjalne/ gimnazja oraz 3 miejsca w kategorii szkoły ponadgimnazjalne.                                                                                                                    

Wszyscy uczestnicy Olimpiady otrzymali dyplomy, a laureaci zostaną nagrodzeni na Obchodach Światowego Dnia AIDS 1 grudnia br. w Zespole Szkół Ekonomicznych  w Słupcy.

1 2

9 7a

13  11

10 3

 

Mapa strony

Logowanie

Strona logowania WSSE w Poznaniu.
 

Mapa zagrożeń

Newsletter