ul.Tadeusza Kościuszki 9, 62-400 Słupca, Infolinia: 691 751 835
Polish English French German Russian

IMG 0596

UROCZYSTE PODSUMOWANIE KONKURSU "PALIĆ, NIE PALIĆ-OTO JEST PYTANIE?"

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Słupcy informuje, iż 28 maja w Powiatowej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej w Słupcy odbyło się uroczyste wręczenie nagród laureatom etapu powiatowego wojewódzkiego konkursu „Palić, nie palić – oto jest pytanie?”.

Czytaj więcej...

Prezentacja1

31 maja 2019 Światowy Dzień Bez Tytoniu  „Tytoń i zdrowie płuc”.


Corocznie, począwszy od 1988 roku –  31 maja –  obchodzony jest Światowy Dzień bez Tytoniu.W tegorocznej edycji zwracając szczególną uwagę na zdrowie płuc i odtytoniowe choroby układu oddechowego. Realizowana akcja jest częścią programu Europy wolnej od dymu tytoniowego, która  został przyjęta na Konferencji Światowej Organizacji Zdrowia (WHO). Podstawowym celem podejmowanych działań jest  zwrócenie uwagi na aspekty zdrowotne, społeczne, ekonomiczne palenia tytoniu.

Czytaj więcej...

IMG 9905

Szkolenie dla uczniów z klas VII i VIII Szkoły Podstawowej nr 1 w Słupcy

W dniu 7 maja br. w ramach realizacji projektu "Wiem - nie biorę! Jestem bezpieczny" pracownik pionu oświaty zdrowotnej i promocji zdrowia PSSE przeprowadził szkolenie dla grupy uczniów kl VII i VIII nt. zagrożeń związanych z zażywaniem substancji psychoaktywnych w tym tzw. „dopalaczy”.

Czytaj więcej...

Mapa strony

Logowanie

Strona logowania WSSE w Poznaniu.
 

Mapa zagrożeń

Newsletter