ul.Tadeusza Kościuszki 9, 62-400 Słupca, Infolinia: 691 751 835
Polish English French German Russian

składnki

Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Słupcy uprzejmie informuje, że posiada do zbycia sprzęt podany w załączniku. Instytucje lub osoby będące zainteresowane pozyskanie, którejkolwiek z wymienionych pozycji proszone są o pisemny kontakt. Załączamy także wniosek (załącznik Nr 2), który należy złożyć w celu pozyskania wymienionego sprzętu.

SZKOLENIE

III edycja ogólnopolskiego programu profilaktyki antytytoniowej dla uczniów klas IV szkół podstawowych „Bieg po zdrowie”.

Głównym celem programu jest opóźnienie lub zapobieżenie inicjacji tytoniowej wśród dzieci i młodzieży oraz pokazanie atrakcyjności życia w środowisku wolnym od dymu tytoniowego. Istotnym celem realizowanej edukacji prozdrowotnej jest zwiększanie wiedzy i umiejętności uczniów na temat zdrowia w kontekście szkodliwości palenia papierosów.

Czytaj więcej...

składnki

Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Słupcy uprzejmie informuje, że posiada do zbycia samochód osobowy marki PEUGEOT 307 Sporty Kombi z 2006 r (zał. nr 1) Instytucje lub osoby będące zainteresowane pozyskaniem, którejkolwiek z wymienionych pozycji proszone są o pisemny kontakt. Załączamy także wniosek (załącznik Nr 2), który należy złożyć w celu pozyskania wymienionego sprzętu.

Mapa strony

Logowanie

Strona logowania WSSE w Poznaniu.
 

Mapa zagrożeń

Newsletter