ul.Tadeusza Kościuszki 9, 62-400 Słupca, Infolinia: 691 751 835
Polish English French German Russian

XIX powiatowa

W ramach realizacji Krajowego Programu Zapobiegania Zakażeniom HIV i Zwalczania AIDS pion Oświaty Zdrowotnej i Promocji Zdrowia Powiatowej Stacji Sanitarno - Epidemiologicznej w Słupcy po raz 19 zorganizował Powiatową Olimpiadę Wiedzy o HIV i AIDS we współpracy ze Starostwem Powiatowym.

Olimpiada odbyła się 27 listopada br. o godz. 10:00 w sali herbowej Starostwa Powiatowego, a jej celem było sprawdzenie wiedzy na temat zakażeń wirusem HIV i choroby AIDS, uświadomienie zagrożeń, promowanie odpowiedzialności za własne zdrowie i zdrowie innych oraz ukształtowanie właściwych postaw i zachowań.

Do Olimpiady przystąpiło 23 uczniów z 7 szkół podstawowych(Drążna, Trąbczyn, Zagórów, SP nr 3 Słupca, Lądek, Orchowo, Strzałkowo) i z 5 szkół ponadpodstawowych/ ponadgimnazjalnych(LO Słupca, ZSE Słupca, ZSZ Słupca, CKZiU Strzałkowo, ZSOiZ Zagórów), którzy wcześniej przeszli eliminacje szkolne, w których uczestniczyło 256 osób. Zadaniem młodzieży było rozwiązanie testu składającego się z 26 pytań zamkniętych i 12 pytań otwartych, za które można było uzyskać maksymalnie 65 pkt. Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród odbędzie się 12 grudnia br. na Obchodach Światowego Dnia AIDS w Zespole Szkół Ekonomicznych w Słupcy.

2    1

3  4

5  9

10  8

11

6

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mapa strony

Logowanie

Strona logowania WSSE w Poznaniu.
 

Mapa zagrożeń

Newsletter