ul.Tadeusza Kościuszki 9, 62-400 Słupca, Infolinia: 691 751 835
Polish English French German Russian

WYNIKI ETAPU POWIATOWEGO

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Słupcy informuje, iż został rozstrzygnięty konkurs „Palić, nie palić – oto jest pytanie?”, który skierowany był do uczniów klas V szkół podstawowych woj. wielkopolskiego. Zadanie konkursowe polegało na wykonaniu komiksu promującego zdrowy styl życia, wolny od nałogu palenia papierosów.

Na etap powiatowy wpłynęło 8 prac z 8 szkół podstawowych ( SP nr 3 w Słupcy, SP nr 1 w Słupcy, Wólka, Powidz, Strzałkowo, Młodojewo, Cienin Kościelny, SOSW Słupca). Jedna praca była niezgodna z regulaminem konkursu i nie podlegała ocenie.

Komisja konkursowa na etapie powiatowym przyznała:

I miejsce – Zuzanna Kujawa – SP nr 3 w Słupcy

II miejsce – Mateusz Jóźwiak – SP nr 1 w Słupcy

III miejsce – Aleksandra Stanisławczyk – ZSP Wólka

Laureatów etapu powiatowego konkursu wraz z opiekunami zapraszamy do Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Słupcy, ul. Kościuszki 9 na podsumowanie i wręczenie nagród. Podsumowanie odbędzie się 28 maja br. w pokoju nr 12, o godz. 11:00.

Praca Zuzanny Kujawy ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Słupcy reprezentować będzie powiat słupecki na etapie wojewódzkim konkursu, którego finał odbędzie się 30 maja 2019 r. o godz. 10:00 w Multikinie przy ul. Królowej Jadwigi 51 w Poznaniu. Do udziału w finale organizatorzy zapraszają laureatów I miejsc etapów powiatowych wraz z opiekunami.

Organizatorzy konkursu serdecznie dziękują nauczycielom i uczniom za udział w konkursie.

Mapa strony

Logowanie

Strona logowania WSSE w Poznaniu.
 

Mapa zagrożeń

Newsletter