ul.Tadeusza Kościuszki 9, 62-400 Słupca, Infolinia: 691 751 835
Polish English French German Russian

HP

KAMPANIA "ZDROWE I BWZPIECZNE MIEJSCE PRACY: SUBSTANCJE NIEBEZPIECZNE POD KONTROLĄ"

Narażenie na substancje niebezpieczne jest bardziej powszechne w miejscach pracy w Europie, niż większość ludzi zdaje sobie z tego sprawę. Substancje niebezpieczne w miejscu pracy mogą powodować najróżniejsze problemy zdrowotne i choroby, a także stwarzać zagrożenie dla bezpieczeństwa. Celem zaplanowanej na lata 2018–2019 kampanii jest zwiększanie świadomości w zakresie zagrożeń stwarzanych przez substancje niebezpieczne w miejscu pracy oraz promowanie kultury zapobiegania tym zagrożeniom.

O KAMPANII

MATERIAŁY KAMPANII

Przewodnik po kampanii W przewodniku po kampanii wyjaśniono, dlaczego utrzymywanie substancji niebezpiecznych pod kontrolą w miejscu pracy jest tak istotne. Przedstawiono w nim szereg analiz przykładów i praktycznych rozwiązań oraz wskazano stosowne przepisyi opisano, w jaki sposób ustanowić kulturę zapobiegania zagrożeniom.

poradanik

Ulotka kampanii zawiera bardzo praktyczne informacje – jest idealna, gdy chcesz wyjaśnić ogółowi społeczeństwa, czego dotyczy kampania. Zawiera przegląd najważniejszych informacji: dlaczego ta kampania jest tak istotna

ulotka

Mapa strony

Logowanie

Strona logowania WSSE w Poznaniu.
 

Mapa zagrożeń

Newsletter