ul.Tadeusza Kościuszki 9, 62-400 Słupca, Infolinia: 691 751 835
Polish English French German Russian

rzucanie

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Słupcy przypomina, że każdego roku w trzeci czwartek listopada przypada Światowy Dzień Rzucania Palenia Tytoniu– w tym roku jest to dzień 21 listopada.

Czytaj więcej...

SZKOLENIE

IMG 0708

W ramach realizacji projektu „Młodzieżowi Liderzy Zdrowia – kontra tytoń” pion Oświaty Zdrowotne ji Promocji Zdrowia PSSE w Słupcy zorganizował 15 listopada br. szkolenie dla 18 uczniów klas VII z 9 Szkół Podstawowych powiatu słupeckiego. Cel główny projektu to wzrost świadomości młodzieży w zakresie zagrożeń związanych z paleniem tytoniu i inhalowaniem e-papierosów.

Czytaj więcej...

Prezentacja1

Zmiana przepisów dot. importu żywności pochodzenia niezwierzęcego

Od dnia 14 grudnia 2019 r. na podstawie rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2017/625 będzie obowiązkowo stosowany system TRACES NEW TECHNOLOGY – TRACES-NT przez importerów żywności pochodzenia niezwierzęcego.
Szczegółowe informacje znajdują się na stronie Głównego Inspektoratu Sanitarnego:

https://gis.gov.pl/dzialalnosc-gospodarcza/produkcja-i-obrot/traces/informacje-dla-importerow-zywnosci/

Prezentacja1

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Słupcy zaprasza uczniów klas VI, VII i VIII szkół podstawowych do udziału w Konkursie wiedzy o zdrowym stylu życia organizowanym przez Główny Inspektorat Sanitarny oraz Polską Federację Producentów Żywności Związek Pracodawców w ramach Ogólnopolskiego Programu Edukacyjnego „Trzymaj Formę!”.

Czytaj więcej...

Mapa strony

Logowanie

Strona logowania WSSE w Poznaniu.
 

Mapa zagrożeń

Newsletter