ul.Tadeusza Kościuszki 9, 62-400 Słupca, Infolinia: 691 751 835
Polish English French German Russian

2016091912939home co nowego bhp profilaktyka dolegliwosci

OGRANICZENIE ZAGROŻEŃ ZAWODOWYCH SKUTKUJĄCYCH SCHORZENIAMI OBWODOWEGO UKŁADU NERWOWEGO UKŁADU MIĘŚNIOWO - SZKIELETOWEGO ORAS UKŁADU RUCHU

Biomechanika układu ruchu człowieka jest istotnym zagadnieniem, które niestety bardzo często jest pomijane, a w wielu przypadkach w sposób elementarny można zapobiec niepotrzebnym urazom do których dochodzi podczas pracy, głównie z braku znajomości podstaw w tym temacie.

Czytaj więcej...

NDSNDN

Komunikaty Międzyresortowej Komisji do Spraw Najwyższych Dopuszczalnych Stężeń
i Natężeń Czynników Szkodliwych dla Zdrowia w Środowisku Pracy

Nawiązując do prac Międzyresortowej Komisji do Spraw Najwyższych Dopuszczalnych Stężeń i Natężeń Czynników Szkodliwych dla Zdrowia w Środowisku Pracy oraz decyzji podjętej na 91 posiedzeniu Komisji informujemy, iż pojawiły się komunikaty odnoszące się do wartości dopuszczalnych narażenia zawodowego ustalonych w Unii Europejskiej lub znajdujących się w projektach dyrektyw.

Czytaj więcej...

UFI

WAŻNE DLA PODMIOTÓW WPROWADZAJĄCYCH NA RYNEK UE (producenci, importerzy, dalsi użytkownicy) NIEBEZPIECZNE MIESZANINY I PRODUKTY ZAWIERAJĄCE MIESZANINY

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Słupcy informuje, że od 1 stycznia 2020 roku należy przekazać zharmonizowan informacje nt. swoich mieszanin i produktów zawierających mieszaniny tak, by ośrodki zatruć mogły ich użyć w razie wypadku. W tym celu należy nadać kod UFI. To może uratować czyjeś życie!!!

Czytaj więcej...

Mapa strony

Logowanie

Strona logowania WSSE w Poznaniu.
 

Mapa zagrożeń

Newsletter